O NAS

Organizatorem Konferencji „Inteligentna Energetyka” jest wydawnictwo ARTSMART, które działa na polskim rynku od stycznia 2010 r. i od samego początku wspiera ideę Smart Grid na łamach specjalistycznego czasopisma Smart Grids Polska i portalu www.smart-grids.pl.

Poprzez Konferencje „Inteligentna Energetyka” promujemy ideę Smart Grids, jako odpowiedź na globalnie dokonującą się transformację dotyczącą budowy i funkcjonowania inteligentnych sieci elektroenergetycznych.

W trakcie Konferencji „Inteligentna Energetyka” szukamy odpowiedzi na aktualne wyzwania i problemy sektora energetycznego w Polsce, przy wykorzystaniu technologii Smart.

ARTSMART w swoim portfolio posiada czasopisma Smart Grids Polska, INTELTECH, Inteligentne Miasta i Regiony oraz portale www.smart-grids.pl i www.inteligentnemiastairegiony.pl. ARTSMART organizuje i prowadzi debaty i konferencje branżowe. Świadczy usługi z zakresu marketingu dla przedsiębiorstw działających w sektorze technicznym.
ARTSMART jest członkiem:
Komitetu Technicznego 304 ds. Aspektów Systemowych Dostawy Energii Elektrycznej
Koordynacyjnej Grupy Zadaniowej nr 1 ds. Inteligentnego i Zrównoważonego Rozwoju Miast i Społeczności działających w ramach Polskiego Komitetu Normalizacyjnego
Ogólnopolskiego Klastra E-Zdrowie,
a także Członkiem-Założycielem Krajowej Izby Gospodarczej Elektryki.

ZAUFALI NAM